Zoekresultaten "2806"
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2806275 |
| Fabrikant | Depo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, H3, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2806296 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, H3, Halogeen, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H3, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2806295 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, chroom, zwart, met gat(en) voor mistlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Chroom, zwart |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2806402 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2806401 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, Staal, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 2806502 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links voor, Staal, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 2806501 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, TÜV®/GS-gekeurd, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Voor |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met permanente smering, Kruiskoppeling, Standard
| Nieuw onderdeel | |
| Smering | Met permanente smering |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Kwaliteit | Standard |
| Diameter 1 [mm] | 22 |
| Lengte 1 [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, Geen SAE controle, ECE-getest, 2VP 006 040-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Registratietype | Geen SAE controle, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2VP 006 040-121 |
| Aantal | 1 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IPX4K, IP5KX |
| Lichtschijfkleur | Meerdere kleuren |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Type stekker | Platte stekker |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Inbouwplaats | Links |
Zonder gloeilampen, Geen SAE controle, ECE-getest, 2VP 006 040-127
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Registratietype | Geen SAE controle, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2VP 006 040-127 |
| Aantal | 25 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IPX4K, IP5KX |
| Lichtschijfkleur | Meerdere kleuren |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Type stekker | Platte stekker |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Lengte [mm] | 210 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met reflector, Met achteruitrijlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 316,5 |
| Lengte [mm] | 545 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 196 |
| Uitwerpkracht [N] | 620 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 195,5 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 361 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
| Uitwerpkracht [N] | 100 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 138 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 305,5 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 564 |
| Slag [mm] | 230 |
| Uitwerpkracht [N] | 290 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 377,5 |
| Lengte [mm] | 737 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 222 |
| Uitwerpkracht [N] | 725 |
| Behuizing diameter [mm] | 22 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Behuizinglengte [mm] | 219 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte [mm] | 397 |
| Slag [mm] | 150 |
| Uitwerpkracht [N] | 440 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 281 |
| Lengte [mm] | 514 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 204 |
| Uitwerpkracht [N] | 490 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert
| Filter type | Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Breedte [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert
| Filter type | Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 75 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert
| Filter type | Met waterafscheider, Voorfilter, Filter insert |
| Lengte [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Wiellager geïntegreerd in weillager, met asmoer
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 126 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 126 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asmoer |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-48050 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
