Zoekresultaten "2800"
RADIATOR DIESEL -02 2.8 JTD (kW92) -AC 650x450x23
| Kwaliteit | IR PLUS |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netdiepte [mm] | 23 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 450 |
| Aanvullende informatie | *** IR PLUS *** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR DIESEL 02+ 2.8 D / 2.8 TD +AC 649x440x34
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 649 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
RADIATOR DIESEL 2.3 TDi 650x440x32
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 440 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER 05+ 3.0 TD 562x340x16
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 562 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gietijzer, 1x M10x1.0
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 47 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1.0 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 X 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendraad 2 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 X 1.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 253 |
| Lengte [mm] | 445 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 159 |
| Uitwerpkracht [N] | 420 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 15,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Koudstartstroom EN (A) | 500 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 20,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 90 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 317 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, VCS-17, VCS-14
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 50 |
| Compressor ID | VCS-17, VCS-14, DVE, DV9, DV16, DV13, DV12, KS-88, DSC-17, DCS-14, CSV-717, 7SB, 7SBU, 7SBH, 5SA, 5SL12, 10PA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, Mechanisch, 5TSE, 7SBU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 51 |
| Compressor ID | 5TSE, 7SBU, 5SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 12,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 50 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Koudstartstroom EN (A) | 400 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 28,2 |
| Dikte [mm] | 3,53 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 92 |
| Gewicht [kg] | 4,1 |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met schroeven, Zonder gloeilampen, Met toebehoren, voor rechtsrijdend verkeer
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Zonder gloeilampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Registratietype | ECE-getest |
| Referentiegetal | 10 |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Diepte [mm] | 119 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | T4W, P21W, H4 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichtbundel [mm] | 138 x 124 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Met schroeven, Zonder gloeilampen, Met toebehoren, voor rechtsrijdend verkeer
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Zonder gloeilampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Registratietype | ECE-getest |
| Referentiegetal | 10 |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 119 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met knipperlamp, Met dimlicht |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | T4W, P21W, H4 |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lichtbundel [mm] | 138 x 124 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor horizontale bevestiging, voor haakse bevestiging, Links, R10W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging, voor haakse bevestiging |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2SD 002 776-241 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
