Zoekresultaten "274"
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 276,2 |
| Breedte [mm] | 176,7 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1,5, Vooras links, Koppelstang
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 330 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 27435 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1,5, Vooras rechts, Koppelstang
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 330 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 27434 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Dikte [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Flat blade wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | Rear Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 663,5 |
| Slag [mm] | 248,5 |
| Uitwerpkracht [N] | 455 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
Zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Achteras rechts, Achteras links
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 220 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, M10X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 42 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 10 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 331 |
| Diameter 1 [mm] | 18 |
| Diameter 2 [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.75 |
KAP VOOR BUITENSPIEGEL LINKS Primer
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 2741844 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KAP VOOR BUITENSPIEGEL RECHTS Primer
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 2741843 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW
| Breedte [mm] | 25 |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 178 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Conusafmeting [mm] | 14,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 23 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 12,7 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, Aansluituitvoering SAE
| Aansluittechniek | SAE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 3,3 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 3,3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,382 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC11WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC87YCL |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
