Zoekresultaten "115 278 001"
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 0,5 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 280 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 64,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 11,5 |
| Dikte [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 13,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 294 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
038 903 018 R, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 038 903 018 R |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 903 028 DX, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 028 903 028 DX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5705.FX, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705.FX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 903 026 N, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 028 903 026 N |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5705.GC, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5705.GC |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037 903 023 GX, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 037 903 023 GX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038 903 018 PX, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 038 903 018 PX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
77 01 477 711, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 87 |
| Voor OE nummer | 77 01 477 711 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
82 00 030 635, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 105 |
| Voor OE nummer | 82 00 030 635 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
