Zoekresultaten "115 011 001"
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
DIN - Screw in, voor voertuigen met stroomverdeler
| Aansluittechniek | DIN - Screw in |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 26,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | -20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 28,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | -6,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62,6 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, 1-12 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met aansluitonderdelen, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 12 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 38, NO, voor voertuigen met start/stop, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,9 |
| Positie / graad | L 38 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | NO |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 211 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Massief, Geolied, ECE-R90
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,21 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Gietijzer
| Aantal tanden | 4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Gietijzer |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 57,5 |
| Gewicht [kg] | 5,100 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 384 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | G8195 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK447, MK381 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
