Zoekresultaten "113 931 001"
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Elektrisch, Met houder
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Bovenaan, Vooras, 1K0199868Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0199868Q |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 24,5 |
| Lengte 2 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor
| Gewicht [g] | 219 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lengte [mm] | 34 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Wentellager, met lager, BSG 70-700-017
| Gewicht [kg] | 1 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Componentennummer | BSG 70-700-017 |
| Artikelnummer paar | 36821 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 70 93 6821, Wentellager, Met kogellager
| Breedte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 70 93 6821 |
| Binnendiameter [mm] | 12, 18 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Rubbermetaallager
| Nieuwe uitvoering | |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Vooras rechts
| Gewicht [kg] | 0,75 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Artikelnummer paar | 00518186 |
Met pakking
| Gewicht [kg] | 12 |
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 120 |
V99-1005, Fles, paars, TL 774 D
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Breedte [mm] | 125,0 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 D, 325.3, TL 774 F, 6277M, WSS M97B44 D |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Nitraat vrij, Met silicaat, Zonder fosfaat, Zonder amine |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Bovenaan
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Let op de serviceinformatie |
Vooras, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Zilver, Bovenaan, Manueel, OE Exact
| Gewicht [g] | 210 |
| Kleur | Zilver |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Werkwijze | Manueel |
| Kwaliteit | OE Exact |
Vooras, Links, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras, Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
Bovenaan
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Let op de serviceinformatie |
Bovenaan
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Let op de serviceinformatie |
Vooras rechts, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 6490045 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Vooras links, met lager
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 6490044 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
Vooras rechts, met lager
| Alternatieve reparatieset | 6490167 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 6490172 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
