×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "113 363 001"
48 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 113 363 001×
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 14534
Elektrisch
14534
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 29,98
€ 19,78
Tijdelijk uitverkocht
Ophangrubber automaatbak Original Imperium 37359
Achter
37359
| Gewicht [g] | 1089 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
€ 143,98
€ 54,72
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Sasic 2706189
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde, 4F0399151AN
2706189
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 4F0399151AN |
€ 96,32
€ 57,79
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos ERA 661145
Elektrisch
661145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Bosch 0 336 208 001
Electrisch, Met houder
0 336 208 001
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 73,69
€ 58,21
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 15,43
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Meat Doria 7242011
Electrisch
7242011
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
€ 28,13
€ 26,73
Tijdelijk uitverkocht
