Zoekresultaten "1124"
14-21242-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,1 |
| Enkel in combinatie met | 14-21242-01 |
| Aantal gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-21242-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Enkel in combinatie met | 14-21242-01 |
| Aantal gaten | 4 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-21242-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Enkel in combinatie met | 14-21242-01 |
| Aantal gaten | 5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 52 |
| Gewicht [kg] | 8,600 |
| Lengte [mm] | 950 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 62 |
| Gewicht [kg] | 3,554 |
| Lengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 124 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Sleutelwijdte 2 [mm] | 17 |
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 14 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 410 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Buitendraad [mm] | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-16 UN, LS 9, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 1-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Mechanisch, Met pakking, Kunststof
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 526mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 200mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 450N |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Diameter [mm] | 12,75 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 417 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met stofkap, Met gloeilamp, Met toebehoren
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Stofkap | Met stofkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met toebehoren |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Vorm | Rond |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 8JD 156 151-807 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IPX4K |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel), Gehard glas |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Diepte [mm] | 160 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE, FF |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met stofkap, Met gloeilamp, voor linksrijdend verkeer
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Stofkap | Met stofkap |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Vorm | Rond |
| Registratietype | ECE-getest |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 8JD 156 151-801 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IPX4K |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Diepte [mm] | 97 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE, FF |
| Lichtfunctie | Zonder navigatielicht, Met groot licht |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H1 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder deksel, Zonder riemschijf, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder deksel, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder afdichtring
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, M10x1 SF, M10x1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | CZH1052 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gietijzer, ATE
| Diameter [mm] | 54 |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | CZH1051 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 059 919 501 A, D-vorm, groen
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Voor OE nummer | 059 919 501 A |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 0,6 |
| Diameter [mm] | 89 |
| Aanvullende informatie | MULTILAYER STEEL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Aan beide zijden, Onder, Vooras
| Lengte [mm] | 77,7 |
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Onder, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1203923, 1149802, 1139926, 1128483, 1203924, 1149803, 1139928, 1116579 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitendraad, Met buitendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 345 |
| Draadtype | Buitendraad, Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
