×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "112 463 001"
71 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 112 463 001×
Remslang Vaico V30-4120
14/14, M 10x1
V30-4120
| Sleutelwijdte | 14/14 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Binnendraad [mm] | M 10x1 |
| Buitendraad [mm] | M 10x1 |
€ 5,92
€ 8,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 32,86
€ 17,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,09
€ 15,95
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Delphi Diesel LH0573
M10x1 Int SF, M10x1
LH0573
| Lengte [mm] | 425 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 Int SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
€ 26,00
€ 10,41
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V25-99-1700
M22x1,5, groen
V25-99-1700
| Schakelpunt [°C] | 88, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
€ 12,41
€ 11,54
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Monroe L29857
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
L29857
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 15,25
€ 15,25
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Monroe L29887
Voor driehoeksdraagarm
L29887
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
€ 14,76
€ 7,83
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Ferodo FHY2264
Zak, M 10X1, F 10X1
FHY2264
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,082 |
| Lengte [mm] | 360 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
€ 18,04
€ 12,63
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Ferodo FHY2314
Zak, M 10X1, F 10X1
FHY2314
| Verpakkingshoogte [cm] | 1,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,079 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
€ 18,74
€ 15,37
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Gates AWS2506
Aan beide zijden, Voor, OE Exact, zilver
AWS2506
| Gewicht [g] | 109 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kwaliteit | OE Exact |
| Kleur | Zilver |
€ 16,58
€ 16,58
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Gates AWS1111
Aan beide zijden, Voor, OE Performance, zilver
AWS1111
| Gewicht [g] | 141 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
€ 15,00
€ 15,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511101
M22 x 1,5, Stekkeraansluiting, Met afdichtring
70511101
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +97 |
| Temperatuur van [°C] | -102 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 46,23
€ 17,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915182
Met behuizing, Met pakking, Rond
0915182
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Schakelpunt van [°C] | 103 |
| Schakelpunt tot [°C] | 98 |
€ 20,70
€ 20,70
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Metzger 4110573
M10 x 1, F10 x 1
4110573
| Lengte [mm] | 421 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
€ 11,24
€ 11,24
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Metzger 4111150
M10 x 1, F10 x 1
4111150
| Lengte [mm] | 339 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
€ 11,69
€ 11,69
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 50 014
F10X1, M10X1
T 50 014
| Gatdiameter [mm] | 450 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 28,56
€ 14,57
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,06
€ 17,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,55
€ 10,15
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Quick Brake 37.013
Met buitendraad, Met binnendraad, M10x1
37.013
| Lengte [mm] | 430 |
| Draadtype | Met buitendraad, Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
€ 16,13
€ 6,45
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Tedgum 00721398
Achter, Aan beide zijden, Vooras, Zonder basisdrager
00721398
| Gewicht [kg] | 0,115 |
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder basisdrager |
€ 24,59
€ 8,36
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Dt Spare Parts 4.81340
Vooras, Achteras, 2 jaar garantie
4.81340
| Nettogewicht [g] | 90 |
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Lengte [mm] | 450 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 43,10
€ 17,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82642
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82642
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7001608 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,23
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82644
M22x1,5 mm, wit, 29 mm
82644
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 7001611 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 102 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 15,32
€ 10,42
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,52
€ 18,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,29
€ 16,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 24,04
€ 24,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1951
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1951
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 88, 93 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 18,28
€ 9,69
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1952
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1952
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 97, 102 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 17,35
€ 9,72
Tijdelijk uitverkocht
