Zoekresultaten "112 006 001"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber/Metaal
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 56, 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,4 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4"-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 59,5 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,159 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 60 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115005 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
M10x1,5, M16x1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 69 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 445 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 399 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 86,5 |
| Hoogte [mm] | 157,5 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 483 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21,9 x 20, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 6,3 |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 13,3 |
| Voorspankracht [N] | 4400 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 21,9 x 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 215 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 14 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 14,3 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechtse draaibeweging, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
