Zoekresultaten "112 002 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, LS 9, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Met voering, ATE
| Diameter [mm] | 230 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KN22056D1, Gietijzer
| Voor fabrikantnummer | KN22056D1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 22,2 |
| Materiaal | Gietijzer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E490R01136/705, Ate
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 1,853 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Controleteken | E490R01136/705 |
| Remsysteem | Ate |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 160 |
| Lengte [mm] | 1524 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Grijs gietijzer, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 2,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | Teves |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Grijs gietijzer, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 2,35 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | Teves |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 2,35 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stel element, Zonder toebehoren, Zonder automatische bijstelling, Teves
| Gewicht [kg] | 1,78 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,2 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 29,5 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Zonder toebehoren |
| Dikte [mm] | 7,5 |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, CF 1200, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 383 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 1200 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 133 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen)
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, Met behuizing
| Binnendiameter [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 16,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 54 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 13 |
| Hoogte 1 [mm] | 12,6, 26,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 26,6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60, 74 |
| Buitendraad 2 [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
