Zoekresultaten "112 001 001"
111 237, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Alternatieve reparatieset | 111 237 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1K0 122 291AE |
| Inbouwplaats | Onder, Motorkoeler |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met verbindingsstuk |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, W16W, P21/5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | W16W, P21/5W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 9EL 964 952-001 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 9EL 964 949-001 |
ECO (epichloorhydrine-rubber), Bovenaan
| Materiaal | ECO (epichloorhydrine-rubber) |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubberlager, Onder
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Inbouwplaats | Onder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M 14 x 1,5, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 195 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Artikelnummer paar | 409 113 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Cilinderkop, Staalpakking
| Aantal koppelringen | 7 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Bouwwijze afdichting | Staalpakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 1C0 121 438A
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Voor leidingdiameter [mm] | 32, 8 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 1C0 121 438A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco (manueel)
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, rechthoekig
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Driehoekig, Instrumentenpaneel, rood, Geclipst
| Vorm | Driehoekig |
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Kleur | Rood |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Besturingstype | Toetsactivering |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp, Ontluchtingsslang, Voorgevormde slang, 112 018 04 82
| Inbouwplaats | Van cilinderkopdeksel naar inlaatpijp |
| Uitvoering slang | Ontluchtingsslang, Voorgevormde slang |
| Voor OE nummer | 112 018 04 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
74 21 669 112, met klemmen, Van motorkoeler naar waterpomp
| Voor OE nummer | 74 21 669 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterruit, Beugel wisserblad, voor stuur links/rechts
| Inbouwplaats | Achterruit |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterruit, Beugel wisserblad, voor stuur links/rechts
| Inbouwplaats | Achterruit |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubberlager, Onder
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Inbouwplaats | Onder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met slotcilinder, Rechts voor, Links voor
| Vergrendelingsysteem | Met slotcilinder |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor cilinder 1 - 3, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Voor cilinder 1 - 3 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubberlager, Aan beide zijden, Bovenaan
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Bovenaan |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
035 103 245A, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Voor OE nummer | 035 103 245A |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, voor voertuigen met stuur links, Pedaalmateriaal rubber
| Kleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Pedaalmateriaal rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ontstoordiode, zwart, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ontstoordiode |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Kunststof, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
9B9, zwart, Pedaalmateriaal rubber
| Kleurcode | 9B9 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Pedaalmateriaal rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 98, 103 |
| Sleutelwijdte | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
