Zoekresultaten "111 999 001"
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH ZONDER MOTOR 4/5D. VOOR LINKS +/-Comfort
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Zonder comfortfuncties, Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 1867270 |
| Aantal portieren | 4/5 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 30, Klem 87
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
Vooras rechts, Vooras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor, voor voertuigen met elect. bedienbare ramen
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 50-0257 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter, Onder, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Set met minder montagetoebehoren, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Set met minder montagetoebehoren, Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 14,6 |
| Breedte 2 [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
Buiten, Binnen, Bovenaan
| Aantal per as | 4 |
| Inbouwplaats | Buiten, Binnen, Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5, M16x1,5, Met bevestigingsmatriaal, JTE1090
| Lengte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Binnendraad [mm] | M16x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Artikelnummer paar | JTE1090 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1:6, M14x1,5, M16x1,5, JTE570
| Conushelling | 1 |
| Totale lengte [mm] | 112,42 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Artikelnummer paar | JTE570 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 214 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuingeplaatst stuur, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
