Zoekresultaten "111 986 001"
Fijnfilter, Filter insert, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 6SEU14C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 6SEU14C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
R 56, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,85 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 67 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,02 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 19, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,17 |
| Positie / graad | L 19 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
171 906 383, Motorruimte
| Voor OE nummer | 171 906 383 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met PAG compressorolie, 7SBU17C, R 134a
| Riemschijf-Ø [mm] | 100 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16,7 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met PAG compressorolie, Male, Ovaal, PAG 46
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821365D30 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 71 |
| Diameter 3 [mm] | 61 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 295 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,3 |
| Diameter 2 [mm] | 62,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 389 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,4 - 0,6, Gegalvaniseerd, Staal, M10 x 1
| Controlebereik [bar] | 0,4 - 0,6 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 42 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
