Zoekresultaten "111 815 001"
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 64 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,585 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 16,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 20,3 |
| Buitendiameter [mm] | 23,8 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-D(Dummy) Plug84
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-D(Dummy) Plug84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 295 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,3 |
| Diameter 2 [mm] | 62,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,39 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
