Zoekresultaten "111 452 001"
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 295 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,3 |
| Diameter 2 [mm] | 62,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MOTOR + SCHROEFVENTILATOR 1.4 TDi 250/60W 38,5CM+AC
| Diameter [mm] | 385 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder, Met elektromotor |
| Nominaal vermogen 1 [W] | 250 |
| Nominaal vermogen 2 [W] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 1.4 TDi
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PTFE-coating (polytetrafluorethyleen), Met afgerond tandprofiel
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1187 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW24, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500024 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
250/60, Electrisch, Zonder ventilatorraamwerk, Ovaal
| Buitendiameter [mm] | 385 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250/60 |
| Diameter [mm] | 385 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 52 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 146 |
| Lengte [mm] | 1168 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
TEMIC, Enkele ventilator, Zonder ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250 |
| Voor fabrikant | TEMIC |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 390 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
250/60, TEMIC, Enkele ventilator, Met ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250/60 |
| Voor fabrikant | TEMIC |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
| Diameter 1 [mm] | 390 |
TEMIC, Enkele ventilator, Zonder ventilatorraamwerk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 250 |
| Voor fabrikant | TEMIC |
| Diameter [mm] | 390 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ventilatorraamwerk |
| Aantal ventilatorbladen | 8 |
| Vorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
