Zoekresultaten "111 401 001"
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met temperatuursensor, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 4 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 32 |
| Dikte [mm] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 34 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 26653 |
| Buitendiameter [mm] | 350 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
601 180 08 01
| Voor OE nummer | 601 180 08 01 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 27 |
111 180 08 01, Met tandwiel
| Voor OE nummer | 111 180 08 01 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tandwiel |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33164 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G68V, G68WN, Met geleiderail, Met oliepompketting
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G68V, G68WN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geleiderail, Met oliepompketting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tandwiel |
| Aantal schakels | 46 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
G68WN, Met oliepompketting, Met geleiderail, Met tandwiel
| Distributiekettingdimensie | G68WN |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliepompketting, Met geleiderail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tandwiel |
| Aantal schakels | 52 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Van thermostaat naar waterpomp
| Slanglengte [mm] | 140 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
111 200 03 15, Met behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Voor OE nummer | 111 200 03 15 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Papier
| Aantal afdichtingen | 1 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Papier |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 70 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 70 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Diameter [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Diameter [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 27 |
TH6965.87, Met behuizing, Met temperatuursensor, Met pakking
| Bevat artikelnummer | TH6965.87 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met temperatuursensor, Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 73,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 73,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 68,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Artikelnummer paar | QD4580HC |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, interne ventilatie, Gecoat, ADV184329
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Dikte [mm] | 70 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | ADV184329 |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 330 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
