×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 268 001"
40 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 268 001×
€ 20,82
€ 7,91
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EP-U11
W22TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22EP-U11
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EPR-U11
W22TT, MS851419, Solid SAE, M14x1.25
W22EPR-U11
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | MS851419 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,84
€ 3,48
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 36,19
€ 36,19
Tijdelijk uitverkocht
Starteras lagerbus Lauber CQ2020007
BOSCH
CQ2020007
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Hoogte [mm] | 11,5 |
| Lengte [mm] | 11 |
| Binnendiameter [mm] | 12,57 |
| Buitendiameter [mm] | 16,56 |
€ 11,47
€ 2,98
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1458
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
1458
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 33,75
€ 5,74
Tijdelijk uitverkocht
