Zoekresultaten "111 112 001"
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 030906262C
| Brutogewicht [g] | 203 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 030906262C |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1710 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03C906262
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03C906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265A
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Lengte [mm] | 618,5 |
| Slag [mm] | 240 |
| Uitwerpkracht [N] | 370 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Onder
| Motorsturing | Distributieketting |
| Inbouwplaats | Onder |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Links
| Motorsturing | Distributieketting |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, 111 050 11 16
| Motorsturing | Distributieketting |
| Voor OE nummer | 111 050 11 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 140 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1588A020 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 150 |
| Gewicht [g] | 117 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821383E11 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 117 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MN153035 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821365D30 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 158 |
| Gewicht [g] | 125 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8627202 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Rolketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 126 |
| Kettingtype | Rolketting, Duplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 97 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD369189 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628KN
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628KN |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628NY
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628NY |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,585 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,2 |
| Gewicht [kg] | 2,208 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | ATE |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 250 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,39 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 125 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
