Zoekresultaten "111 057 001"
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Relaisnummer | 191, 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Met pakkingen
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW20TT, IW20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT, IW20 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
W22TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 074418110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW24, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW24 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500024 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.25, open sensorconstructie
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
| Breedte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 545 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Staal, Hogedrukpomp
| Breedte [mm] | 28 |
| Materiaal | Staal |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Aangedreven aggregaten | Hogedrukpomp |
Vooras rechts, Vooras links, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 545 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met veer aan buitenkant |
| Binnendraad 1 [mm] | M 10 x 1,0 |
| Binnendraad 2 [mm] | M 10 x 1,0 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 57 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Electrisch, Lage toon, Hoge toon
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal | 2 |
| Signaaltoon | Lage toon, Hoge toon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voldoet aan ECE norm | R28 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Stroomopname [A] | 5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Frequentiebereik [Hz] | 435, 335 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Hoge toon
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 118 |
| Diameter [mm] | 91 |
| Frequentiebereik [Hz] | 435 |
| Stroomverbruik [W] | 65 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,9 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,9 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,5 |
| Openingstemperatuur | 78 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 54 |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,5 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Met buitendraad, Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 765 |
| Draadtype | Met buitendraad, Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 36,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 28,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67,0 |
