Zoekresultaten "111 005 001"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 61 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | RL82YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1/T3, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1/T3 |
| Gewicht geladen [kg] | 9,4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 40 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Koudstartstroom EN (A) | 360 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Bobine, Aansluituitvoering conform DIN, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bobine, Aansluituitvoering conform DIN |
| Type stekker | Platte stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M5, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Achteras rechts, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JIS, B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 35 |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Koudstartstroom EN (A) | 240 |
| Pooluitvoering | JIS |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Diameter 1 [mm] | 80 |
| Filter type | Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter, Onder, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
Metaal
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 15 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W22TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5099949 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
