Zoekresultaten "1105"
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D7E27, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | D7E27 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 26 |
| Aantal tanden | 124 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Lengte [mm] | 530 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 21 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 49 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 90 |
KH16TT, 5960F3, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | KH16TT |
| Brutogewicht [g] | 51 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5960F3 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001107499 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan, Dubbelpijp
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 93,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27,0 |
M12, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Lengte [mm] | 112 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Getande riem in oliebad, MS54, MS56, MS60
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 18 |
| Motorsturing | Getande riem in oliebad |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | MS54, MS56, MS60 |
| Breedte 1 [mm] | 18,0 |
| Breedte 2 [mm] | 15,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62,0 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 35,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL VOLLEDIG LINKS -90
| Kwaliteit | Hagus |
| Inbouwplaats | Links |
| Verstelbaar | Verstelbaar |
| Buiten / binnenspiegel | Vlak, Complete spiegel |
| Artikelnummer paar | 1105804 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Gecoat
| Aantal tanden | 130 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oppervlakte | Gecoat |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
72581/1, Smeltveiligheid
| DIN / ISO | 72581/1 |
| Type zekering | Smeltveiligheid |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Spanning tot [V] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Riembreedte [mm] | 24 |
| Aantal tanden | 123 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
