×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 810 002"
42 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 810 002×
Bougie Febi Bilstein 13508
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
13508
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
€ 6,90
€ 3,17
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Herth+Buss Elparts 75614615
Platte stekker, 4 x 6,3 mm, ID A, 62 38 522
75614615
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Stekkeruitvoering-ID | ID A |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | 62 38 522 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
€ 37,75
€ 12,08
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Metzger 0902263
Inductie sensor
0902263
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 84,14
€ 84,14
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20ETR-L
IW20, 90048-51104-000, Solid SAE, M14x1.25
W20ETR-L
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90048-51104-000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 9,60
€ 8,64
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,80
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9804
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH9804
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,53
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Druklager FTE 1100027
Kunststof, ZA2701A1
1100027
| Gewicht [kg] | 0,38 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
€ 91,10
€ 91,10
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor NTK 81237
Met kabel, Geknikt
81237
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
€ 77,95
€ 66,26
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0011
1-massa elektrode
V99-75-0011
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Meat Doria 7242108
7242108
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6238525 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 9,67
€ 9,67
Tijdelijk uitverkocht
