Zoekresultaten "110 760 001"
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
Met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,9 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Nettogewicht [g] | 343 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,90 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 55,0 |
| Diameter 2 [mm] | 63,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 128,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13407 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links achter
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 31336770568 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Klepsteeleind gehard, Chroom Siliciumstaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard |
| Lengte [mm] | 110,9 |
| Materiaal | Chroom Siliciumstaal |
| Klepschijfdiameter [mm] | 35,3 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bi-metaal, Klepsteeleind gehard
| Lengte [mm] | 110,7 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Klepsteeleind gehard |
| Klepschijfdiameter [mm] | 32,6 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Klepsteelmateriaal | Bi-metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
