Zoekresultaten "110 749 001"
Driehoeksdraagarm, Aluminium, JTC347
| Totale lengte [mm] | 299,6 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | JTC347 |
Enkelvoudigedraagarm, Met draag/-stuur gewricht
| Nettogewicht [kg] | 0,54 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 5014734 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Bovenaan, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Artikelnummer paar | 30 94 0743 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met kabel, zwart, grijs
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Passieve sensor, zwart/grijs, D-vorm
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,084 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,6 |
| Gewicht [kg] | 0,129 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Weerstand [Ohm] | 500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 900 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,4 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Vooras links, Achter
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Achter, Bovenaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 110 750 |
038 957 147F, 1 431 017, Met kabel, D-vorm
| Voor OE nummer | 038 957 147F, 1 431 017 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Polyester, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 905 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
-, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
K16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Single Platinum |
ITV16TT, 1E06-18-110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | ITV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1E06-18-110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 530 |
Driehoeksdraagarm, Links achter, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links achter, Vooras bovenaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 49398584 |
Driehoeksdraagarm, Rechts achter, Vooras bovenaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Vooras bovenaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 49398442 |
038957147F, Inductie sensor
| Voor OE nummer | 038957147F |
| Lengte [mm] | 530 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
Dynamo
| Lengte [mm] | 894 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Voor OE nummer | 128069 |
Dynamo, 06F903137E
| Lengte [mm] | 903 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Voor OE nummer | 06F903137E |
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Bovenaan, Achter
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Bovenaan, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 8E0407509P |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met fuseekogel |
| Gewrichtdiameter [mm] | 16 |
| Artikelnummer paar | 7476207 |
