Zoekresultaten "110 355 002"
Filter insert
| Hoogte [mm] | 252 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 113 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 150 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 14,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 82,0 |
| Hoogte [mm] | 145,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13445 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,72 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13463 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ITV16TT, C40218110A, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | ITV16TT |
| Brutogewicht [g] | 48 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | C40218110A |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Hydrolager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Sluittemperatuur [°C] | 135 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Vooras rechts, Achter, Onder
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,75, Vooras rechts, Achter
| Sleutelwijdte | 18 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 73 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras onderaan, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras onderaan, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, Kunststof
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
1,2, W1,2W, W2x4.6d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | W1,2W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2x4.6d |
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Geel, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 1,12 |
| Kleur | Geel |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Concentraat |
Inductie sensor, Met kabel, Geknikt
| Weerstand [Ohm] | 900 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Geknikt |
Achter, Onder, Vooras rechts
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
