×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 281 001"
57 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 281 001×
€ 14,22
€ 5,83
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter AS-PL S0295
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
S0295
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107522 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 265,33
€ 100,83
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Krukaspoelie Topran 110 281
Rubber/Metaal, Dubbeleriemschijf, Tandriemschijf, Met trillingsdemper
110 281
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Riemschijven | Dubbeleriemschijf, Tandriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven 1 | 4 |
| Aantal groeven 2 | 6 |
€ 483,49
€ 174,06
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 207 837
NTC, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, rechthoekig
207 837
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 35,07
€ 13,32
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bosch 1 986 S00 685
30,50, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, links
1 986 S00 685
| Hoekmaat bekopening [graden] | 105 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8,5 |
| Gatdiameter [mm] | 8,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30,50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 67,9 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 199 |
€ 282,47
€ 245,75
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700110
Zonder afdichtring
700110
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
€ 12,32
€ 12,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 245,57
€ 213,65
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso K16PR-P11
K16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
K16PR-P11
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Single Platinum |
€ 18,92
€ 17,04
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso K20P-U
K20TT, 09482-00426, Solid SAE, M14x1.25
K20P-U
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00426 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,46
€ 2,98
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso Q20-U11
Q20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
Q20-U11
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,28
€ 3,86
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso Q20R-U
Q20TT, 5962J0, Solid SAE, M14x1.25
Q20R-U
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962J0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 5,44
€ 3,76
Tijdelijk uitverkocht
Klopsensor Herth+Buss Elparts 70620007
Zwart, Zonder kabel
70620007
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
€ 81,64
€ 23,68
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Nissens 207006
NTC, Female, Kunststof, rechthoekig
207006
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Materiaal | Kunststof |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
€ 12,00
€ 10,93
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP047
DP047
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 34,00 |
| Ribbenaantal | 4, 6 |
| Breedte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 192 |
€ 522,55
€ 297,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33811
Zwart
33811
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 35,90
€ 19,75
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Corteco 80000200
4PK+6PK, Met montagehandleiding, Ontkoppeld
80000200
| Gewicht [kg] | 3,48 |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Ribbenaantal | 5, 3 |
| Type | 4PK+6PK |
| Buitendiameter [mm] | 192 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Ontkoppeld |
€ 314,60
€ 248,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 220,34
€ 171,87
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Blue Print ADN17267
22630-00Q0K, zwart
ADN17267
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 22630-00Q0K |
| Kleur | Zwart |
€ 17,57
€ 11,77
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Dayco DPV1121
DPV1121
| Gewicht [kg] | 3,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 64,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 40,3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 191,9 |
€ 448,34
€ 201,76
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Original Imperium 10273
10273
| Breedte 2 [mm] | 25,62 |
| Breedte 1 [mm] | 51,46 |
| Gewicht [g] | 3728 |
| Ribbenaantal | 5, 3 |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 189 |
€ 717,88
€ 186,65
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328068092
"50" M6, "30"M8 B+
328068092
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12, 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093 |
| Klem | "50" M6, "30"M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 178,50
€ 178,50
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00041
"30"M8 B+;"50" M6
WST00041
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093 |
| Klem | "30"M8 B+ |
| "50" M6 | |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 159,87
€ 159,87
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
