Zoekresultaten "110 241 001"
14X1,5, Met rechtse schroefdraad
| Nettogewicht [kg] | 0,41 |
| Schroefdraadmaat | 14X1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | 5034307 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W16TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500048 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
W16TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700860235 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, 09482-00409, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00409 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, Vooras rechts, M12x1,5, 91-05339-2
| Binnendraad 1 [mm] | M14x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 94 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | 91-05339-2 |
| Gewicht [kg] | 0,41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
005 151 27 01
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Voor OE nummer | 005 151 27 01 |
| Aantal tanden | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, M10x1,5
| Boringafstand [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Gewicht [kg] | 1,02 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Breedte [mm] | 61 |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, 3 x M8
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, FM14x1,5R, MM12x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | FM14x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 13,4 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12x1,5R |
| Artikelnummer paar | 57132 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Uitzethoogte [mm] | 1,9 |
| Kopdiameter | 16 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 6,6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001417001 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met lager
| Gewicht [kg] | 0,759 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitzethoogte [mm] | 1,9 |
| Kopdiameter | 16 |
| Hoogte [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Vooras, Met kogellager
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon, CuSn (koper-tin), Female
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Type stekker | Female |
| Aantal leidingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubbermetaallager
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Let op de serviceinformatie |
Buiten, Vooras rechts, M14x1,5, M12x1,5
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 94 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Artikelnummer paar | JTE756 |
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
