Zoekresultaten "1039"
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
Aansluituitvoering SAE
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 3672286 |
| Fabrikant | Depo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Artikelnummer paar | 3672285 |
| Fabrikant | Depo |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts voor, zwart
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 3684362 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Breedte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Diameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 435 |
| Lengte 1 [mm] | 720 |
| Lengte 2 [mm] | 720, 435 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moer, Met lager, M28x1.5
| Lengte [mm] | 1110 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 28 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 41 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 54 |
| Ruilartikel | |
| Diameter ABS-ring [mm] | 110 |
| Lengte 2 [mm] | 395 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, Met lager |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 110 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 89 |
| Schroefdraadmaat | M28x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Meetbereik tot [V] | 4,735 |
| Meetbereik van [V] | 0,410 |
| Aantal contacten | 4 |
| Druk van [kPA] | 22 |
| Druk tot [kPA] | 305 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, voor stuur links/rechts, Achter
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Inbouwplaats | Achter |
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule, Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
E1 90R-01937/987, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,7 |
| Dikte [mm] | 15,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Controleteken | E1 90R-01937/987 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0927.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE, 13.0460-0910.2
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0910.2, 13.0460-0026.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, 8E0 907 391 B
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 8E0 907 391 B |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
| Gewicht [kg] | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Knipperlamp kleur | Oranje |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 043321 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
KG15087.4.11, Kunststof, voor stuur links/rechts, Zonder sensor
| Voor fabrikantnummer | KG15087.4.11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,87 |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Gatdiameter [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, Bobine-eenheid, Volledig elektronische ontsteking, zwart
| Gewicht [kg] | 1,79 |
| Aantal contacten | 5 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE, Bobine-eenheid |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, Bobine-eenheid, Volledig elektronische ontsteking, zwart
| Gewicht [kg] | 1,27 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE, Bobine-eenheid |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG15037.4.11, Kunststof, voor stuur links/rechts
| Voor fabrikantnummer | KG15037.4.11 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,87 |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KG150055.7.1, Kunststof, voor voertuigen met stuur links
| Voor fabrikantnummer | KG150055.7.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,87 |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WP, Vooras links
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 321, 312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WP, Vooras rechts
| Kwaliteit | WP |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 321, 312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 210 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 199 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 303 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 170 |
| Binnendiameter1 [mm] | 97 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 535 |
| Breedte [mm] | 110 |
| Hoogte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
