×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "103 523 002"
875 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 103 523 002×
€ 119,51
€ 119,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895338
Diagnosesonde
0895338
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 60,09
€ 60,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895447
0895447
| Alternatieve reparatieset | 0893524 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 114,89
€ 114,89
Tijdelijk uitverkocht
€ 106,55
€ 106,55
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895464
Diagnosesonde
0895464
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 110,09
€ 110,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,79
€ 117,79
Tijdelijk uitverkocht
€ 103,36
€ 103,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895468
Regelsonde
0895468
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,81
€ 119,81
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895472
Groen, Regelsonde
0895472
| Behuizingskleur | Groen |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 114,60
€ 114,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895473
Blauw
0895473
| Behuizingskleur | Blauw |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 93,45
€ 93,45
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895474
Bruin, Regelsonde
0895474
| Behuizingskleur | Bruin |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 94,65
€ 94,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895475
Zwart
0895475
| Alternatieve reparatieset | 0893355 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 116,05
€ 116,05
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895476
Zwart, Diagnosesonde
0895476
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 115,01
€ 115,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,00
€ 121,00
Tijdelijk uitverkocht
€ 140,63
€ 140,63
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,34
€ 121,34
Tijdelijk uitverkocht
€ 141,67
€ 141,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 114,44
€ 114,44
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,14
€ 126,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 177,18
€ 177,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895598
0895598
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 209,20
€ 209,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895604
0895604
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 203,50
€ 203,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 85,70
€ 85,70
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdremcilinder Metzger 202-302
Aluminium, voor voertuigen zonder ABS, Lucas
202-302
| Materiaal | Aluminium |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Remsysteem | Lucas |
| Zuigerdiameter [mm] | 22,2 |
| Aanvullende informatie | CIFAM |
€ 176,48
€ 176,48
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 15,43
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
€ 299,12
€ 299,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 046
F 00H L00 046
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 408 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005732 |
€ 107,77
€ 107,77
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 081
F 00H L00 081
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 161,38
€ 161,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 090
F 00H L00 090
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 143,89
€ 143,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 093
F 00H L00 093
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 117,58
€ 117,58
Tijdelijk uitverkocht
