×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "100 345 001"
993 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 100 345 001×
Lambda-sonde Metzger 0895476
Zwart, Diagnosesonde
0895476
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 115,01
€ 115,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,00
€ 121,00
Tijdelijk uitverkocht
€ 140,63
€ 140,63
Tijdelijk uitverkocht
€ 121,34
€ 121,34
Tijdelijk uitverkocht
€ 141,67
€ 141,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 114,44
€ 114,44
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,14
€ 126,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 177,18
€ 177,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895598
0895598
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 209,20
€ 209,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895604
0895604
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 203,50
€ 203,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 85,70
€ 85,70
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910020
M 10x1, blauw, Met pakking
0910020
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 6,36
€ 6,36
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541019
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
70541019
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 15,37
€ 5,07
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541043
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
70541043
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 18,38
€ 6,06
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541065
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
70541065
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 18,55
€ 5,19
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032003
H1, Halogeen, P14.5s
032003
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 3,21
€ 2,89
Tijdelijk uitverkocht
€ 299,12
€ 299,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 046
F 00H L00 046
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 408 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005732 |
€ 107,77
€ 107,77
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 081
F 00H L00 081
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1150 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 161,38
€ 161,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 090
F 00H L00 090
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005728 |
€ 143,89
€ 143,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 093
F 00H L00 093
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 117,58
€ 117,58
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 155
F 00H L00 155
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 415 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 105,84
€ 105,84
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 165
F 00H L00 165
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 215,43
€ 215,43
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 217
F 00H L00 217
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 250 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 190,36
€ 190,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 219
Sprongsonde
F 00H L00 219
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 184,08
€ 184,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Bosch F 00H L00 221
F 00H L00 221
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
€ 114,95
€ 66,67
Tijdelijk uitverkocht
€ 224,02
€ 224,02
Tijdelijk uitverkocht
€ 164,58
€ 164,58
Tijdelijk uitverkocht
€ 165,59
€ 165,59
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,60
€ 151,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 168,72
€ 168,72
Tijdelijk uitverkocht
€ 159,50
€ 159,50
Tijdelijk uitverkocht
