Zoekresultaten "09100"
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,3 - 0,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,15 - 0,3, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,55 - 0,8, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,30 - 0,6, M14 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,3 - 0,55, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,55 - 085
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 085 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Sluiter, 2,15 - 2,9, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 2,15 - 2,9 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
Stekkeraansluiting, Opener, 0,20 - 0,5, M12 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,20 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
AMP-aansluiting, Opener, 0,2 - 0,4, M10 x 1
| Monteerwijze | AMP-aansluiting |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Werkdruk tot [bar] | 15 |
| Controlebereik [bar] | 0,2 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
Lockheed, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,03 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Remsysteem | Lockheed |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
| Gewicht [kg] | 0,664 |
| Wandsterkte [mm] | 4,5 |
| Lengte [mm] | 324 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Slanglengte [mm] | 240 |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
AP LOCKHEED, E9-90R-01.116/1591, E9 90R-01116/1591
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | AP LOCKHEED |
| Controleteken | E9-90R-01.116/1591, E9 90R-01116/1591 |
| Let op technische data | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228 |
Interne ventilatie
| Minimale dikte [mm] | 26 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 56,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 293,8 |
Achteras links, FM10x1.0mm, M10
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 414 |
| Schroefdraadmaat 1 | FM10x1.0mm |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
Achteras links, FM10x1.0mm, M10
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 541 |
| Schroefdraadmaat 1 | FM10x1.0mm |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
ECE-R90
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228,6 |
