Zoekresultaten "07990"
DIN 74324, zwart, PHL, Polyamid 12
| Gewicht [kg] | 0,0168 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 27 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | PHL |
| Materiaal | Polyamid 12 |
| Rollenlengte [mm] | 25000 |
| Lengte [mm] | 25000 |
| Wandsterkte [mm] | 1,0 |
| Buitendiameter [mm] | 6 |
DIN 74324, zwart, PHL, Polyamid 12
| Gewicht [kg] | 0,106 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 17 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | PHL |
| Materiaal | Polyamid 12 |
| Rollenlengte [mm] | 25000 |
| Lengte [mm] | 25000 |
| Wandsterkte [mm] | 2,0 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
Breedband-lambdasonde
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
Breedband-lambdasonde
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 330 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 814 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 816 |
5PK1104, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 88 |
| Lengte [mm] | 1104 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17,8 |
| Type | 5PK1104 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 850 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
2 jaar garantie
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 348 |
| Lengte [mm] | 2000 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
5PK1125, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 86 |
| Lengte [mm] | 1125 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17,8 |
| Type | 5PK1125 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), Transparant
| Nettogewicht [g] | 37 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 7,5 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Transparant |
| Dikte [mm] | 1,3 |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), zwart
| Nettogewicht [g] | 16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 4 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Zwart |
| Dikte [mm] | 1 |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), zwart
| Nettogewicht [g] | 22 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Zwart |
| Dikte [mm] | 1 |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), zwart
| Nettogewicht [g] | 30,4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Zwart |
| Dikte [mm] | 1 |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), zwart
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Zwart |
| Dikte [mm] | 1,5 |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), zwart
| Nettogewicht [g] | 65,16 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Zwart |
| Dikte [mm] | 1,5 |
2 jaar garantie, DIN 74324, PA (polyamide), zwart
| Nettogewicht [g] | 65 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lengte [m] | 25 |
| DIN / ISO | DIN 74324 |
| Buitendiameter [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Kleur | Zwart |
| Dikte [mm] | 2 |
5 jaar garantie, Bosch
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Laadstroom [A] | 180 |
5 jaar garantie, voor volledig elektronische ontsteking
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Spoel-ontsteking | Voor volledig elektronische ontsteking |
5 jaar garantie, Regelsonde, voor katalysator
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 1720 |
5 jaar garantie
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lees de montagehandleiding |
Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 1720 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+ M5 D+ W
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ W |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 9,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, 71-73MM, VARIABLE PULLEY DIA, 15mm water pipes
| Nettogewicht [kg] | 8,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 190 |
| Voor fabrikant | 71-73MM, VARIABLE PULLEY DIA |
| Type | 15mm water pipes |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 73, 71 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
