Zoekresultaten "9 169"
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 178 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Gewicht [kg] | 4,19 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 27,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,1 |
| Aantal tanden | 178 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,66 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,89 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Gewicht [kg] | 1,937 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 1606190 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,787 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,886 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 169 |
| Breedte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 66206989068 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Beige |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, zwart, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Voor OE nummer | 66200143462 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 606 |
| Netbreedte [mm] | 398 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, Met droger
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Netlengte [mm] | 607 |
| Netbreedte [mm] | 338 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
INN M10x1.0, OUT M10x1.0
| Lengte [mm] | 365 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10x1.0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 46,8 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Diameter o-ring [mm] | 20,4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,0 |
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 127,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 36 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 45,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 119,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel/zwart, Ultrasone sensor, Voor, zwart
| Behuizingskleur | Geel/zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Recht |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, 191 201 511 A
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Voor OE nummer | 191 201 511 A |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Breedte [mm] | 48 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achterklep (5e deur), Links, Silicoon
| Inbouwplaats | Achterklep (5e deur), Links |
| Voor OE nummer | 240660080 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aantal contacten | 13 |
| Aantal leidingen | 13 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 575 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
