Zoekresultaten "9 156"
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,2 |
| Nettogewicht [g] | 231 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,40 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 162,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 12 X 1.5, M 14 X 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 148 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 80 |
| Schroefdraad ingang | M 12 X 1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 X 1.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtringen, met oliekoeler, Met filter
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen, met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kap, Met sensor
| Voor OE nummer | 30723930 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met sensor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zilver, M12 x 1,25, Staal
| Kleur | Zilver |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Asset
| Lengte [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Asset |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, PTFE (Polytetrafluorethylen), Achter, Met ingebouwde wisserblad
| Snijvlak [mm] | 285 |
| Bundeltype | Doos |
| Snijbladmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, zilver, M12
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Kleur | Zilver |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Lengte [mm] | 20,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 9034112012, 7703075033, 11137791817, 1112801M0B, 1112801M05, T903411201200, 11122801M01, 1M0010305 |
| Voor fabrikant | Toyota/Lexus, Daihatsu, BMW, Dacia, Suzuki, Infiniti, Mazda |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x33, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x33 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 39,85 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
115/110, BMW, CALSONIC, N/A_
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 115/110 |
| Voor fabrikant | BMW, CALSONIC |
| Stekkeruitvoering-ID | N/A_ |
| Type | V6 |
| Compressor ID | CSE |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 (5/16"), M14 x 1,25, Met pakking
| Afmetingen aandrijfzeskant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Buitendiameter [mm] | 19,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Dikte [mm] | 2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,50, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Kopdiameter | 28 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,50, TORX 45, Met pakking
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 10 |
| Kopdiameter | 25 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | TORX 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
8 (5/16"), M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 23 |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,50, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 19,9 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Kopdiameter | 18,7 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Kopdiameter | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 9 |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1,5x12, 13 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.020 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
