Zoekresultaten "9 139"
M14 x 1,25, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
M14 x 1,25, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 233 |
| Breedte [mm] | 116 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Pollenfilter |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Kunststof, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 18 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
M24 x 1,5, Kunststof, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Lengte [mm] | 15 |
| Materiaal | Kunststof |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 9 |
| Oppervlakte | Blank |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met kap, Met ingebouwde wisserblad
| Lengte wisserblad [mm] | 400 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met ingebouwde wisserblad |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met ingebouwde wisserblad, Met kap
| Lengte wisserblad [mm] | 370 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde wisserblad, Met kap |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Let op, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4)
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Let op, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4)
| Gewicht [kg] | 1,041 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Let op, VW 501 14, VW / Audi TL 766 Z, Toyota TSK 2602 G(4)
| Gewicht [kg] | 1,101 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 14, VW / Audi TL 766 Z, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Suzuki 59100-510XD, Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Peugeot S 71 2114(6), Peugeot S 71 2114(4), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, GM GMW 3356, GM 16072, Ford M6C9103A, Ford M6C65-A2, Ford M6C65-A1, BMW QV 34001 |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 165 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 6), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,24 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Gewicht [kg] | 1,29 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 2,099 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,221 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,159 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 111 |
| Breedte [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,296 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 111 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,235 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, 3C0919275P, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor OE nummer | 3C0919275P |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 66209270050 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 1765448 |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 31341632 |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Voor OE nummer | 2018398 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
M16 x 1,5, Staal, Binnenvierkant
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Hoogte [mm] | 280 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 125 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
