Zoekresultaten "9 069"
Ultrasone sensor, zwart, Haaks, Over te lakken
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Ultrasone sensor, Binnen, Voor, Met pakking
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Binnen, Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Buiten, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Buiten, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Achter, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Voor, zwart, Lakken mogelijk
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, Voor, zwart
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Zwart |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Onder |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Artikelnummer paar | 22 94 8106 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), BOSCH
| Diameter [mm] | 34 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | BOSCH |
| Artikelnummer paar | 342899 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), LUCAS
| Voor kabel-Ø [mm] | 3 |
| Diameter [mm] | 34 |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | LUCAS |
| Artikelnummer paar | 343072 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Female, Ovaal, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 140 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Vermogen [W] | 288 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm, Beugel, 8500 11843
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Monteerwijze | Beugel |
| Artikelnummer paar | 8500 11843 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter SCR-katalysator, M20x1,5
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Achter SCR-katalysator |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor katalysator, M20x1,5
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 890 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Gloeilampkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
