Zoekresultaten "9 534"
Naaldkopverstuiver, Diesel
| Verstuiverneus | Naaldkopverstuiver |
| Brandstoftype | Diesel |
Diesel, In-line injectiepomp, ZEXEL
| Brandstoftype | Diesel |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
Mechanisch, ZEXEL, Diesel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor fabrikant | ZEXEL |
| Brandstoftype | Diesel |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 97 |
| Lengte [mm] | 924 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Type | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 197 |
77 01 020 784, DUCELLIER
| Voor OE nummer | 77 01 020 784 |
| Voor fabrikant | DUCELLIER |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Basic WS |
3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Hoogte [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
15,6x18,7-14N, 184S, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 184 |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 15,6x18,7-14N |
| Type | 184S |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Nieuw onderdeel |
Zonder ontstekingspoel
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ontstekingspoel |
| Aantal contacten | 7 |
OE-KETTE/OE-CHAIN
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Kwaliteit | OE-KETTE/OE-CHAIN |
| Aantal onderdelen (-delig) | 17 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Filter insert, Met pakkingen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 450 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 15,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
