Zoekresultaten "9 469"
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3,6 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,65 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9QMP |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 1"-12UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 642 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,20 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 175,0 |
| Schroefdraadmaat | 1"-12UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 1"-12UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 625 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,20 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,5 |
| Hoogte [mm] | 175,0 |
| Schroefdraadmaat | 1"-12UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 1"-12UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 343 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,20 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,3 |
| Hoogte [mm] | 170,6 |
| Schroefdraadmaat | 1"-12UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Voor voert. met stuurbekrachtiging
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,171 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
P14.5s, H1
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime |
50 (M6), 30 (M8), li 45
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,95 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 50 (M6), 30 (M8) |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Li 45
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Dubbele zwaaiarm, 2/DFM, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 2/DFM |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee, li 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Aantal gaten | 2 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 79 |
| Hoogte [mm] | 123 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Tandriemschijf
| Let op technische data | |
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, V-riemschijf
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Met spanarm, spanrol, Met spandemper, spanrol
| Aantal tanden | 95 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met spanarm, spanrol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met spandemper, spanrol |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 95 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aantal rollen | 1 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 95 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aantal rollen | 1 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 95 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aantal rollen | 1 |
Met pakking
| Openingstemperatuur | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Opschroeffilter, M16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124,0 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 79,0 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Bundeltype | Box |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 150 |
M 16 X 1,5, Filter insert
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 X 1,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
