Zoekresultaten "9 433"
Sanden, PAG 46, 6V12, PV5
| Voor fabrikant | Sanden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6V12 |
| Koppeling-ID | PV5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 Int SF
| Lengte [mm] | 203 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 Int SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 Int SF |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R 01107/359, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,7 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R 01107/359 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
ATE, E9 90R 01107/359, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,7 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R 01107/359 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
M14x1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 289 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 312 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 162 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 162 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 162 |
| Breedte [mm] | 20 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6 |
| Bundeltype | Zak |
| Diameter [mm] | 22,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, M14X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 1 [mm] | 14,5 |
| Lengte [mm] | 330,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14X1.5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, rood, ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V, NISSAN MATIC-K, NISSAN MATIC-J, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 02F, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71, ALLISON TES 295, CHRYSL ATF+3 AND +4, FORD WSS-M2C924-A, ALLISON TES 389, MAN 339 V1/Z2, FORD WSS-M2C938-A, DEXRON III H, NISSAN MATIC-D, MAN 339 V2/Z3, FORD WSS-M2C195-A, BMW ETL 7045E, ZF TE-ML 17C, ALLISON C4, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 11B, FORD WSS-M2C202-B, BMW LA 2634, BMW LT 71141, FORD WSS-M2C922-A1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fles, rood, MB 236.41, BMW ETL 7045E
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | MB 236.41, BMW ETL 7045E, GM DEXRON VI, BMW ETL 8072B, GM GMN10060 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 22,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M14x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 314 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1.5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M22 P1.5-6H, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5-6H |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
Opschroeffilter, M22x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Vooras, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester |
| Dikte [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 38,5 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 22,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Midden, Vooras, 09 20 330, Duwstang
| Inbouwplaats | Midden, Vooras |
| Voor OE nummer | 09 20 330 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kroonmoer |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
