Zoekresultaten "6784"
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 121 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 76 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, zwart, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 59, 58 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Kleur | Zwart |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, geperforeerd/interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Dikte [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geperforeerd/interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 64,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 316 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
Rubbermetaallager, Links, Aluminium
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Aluminium |
M12 x 1,5, Rubbermetaallager, Links, Rubber
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Materiaal | Rubber, Aluminium |
Kunststof, Vooras
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Spanning (Volt) | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 266 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Dikte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links
| Dikte [mm] | 28, 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras links, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 23 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 160 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 39676 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 41 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 373 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 39677 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, met vet
| Sleutelwijdte | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 16, 62 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 373 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Artikelnummer paar | 40092 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen, Met moer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, met vet
| Sleutelwijdte | 41 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 62, 16 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 373 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Artikelnummer paar | 40091 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen, Met moer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Buiten, Achter, Vooras rechts
| Lengte [mm] | 55 |
| Inbouwplaats | Onder, Buiten, Achter, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 43757 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 43762 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 19 |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 43761 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8,4 |
| Dikte [mm] | 44 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 64,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEV32/15X158A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEV32/15X158A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SEOV32/15X186A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO
| Hoogte 1 [mm] | 75,7 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Breedte 1 [mm] | 121 |
| Dikte 1 [mm] | 14,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 531942 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 531941 |
| Zuigerdiameter [mm] | 36 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, BOSCH/BENDIX, 2x M10x1.0
| Materiaal | Gietijzer |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Schroefdraadmaat 1 | 2x M10x1.0 |
| Zuigerdiameter 1 [mm] | 25,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 122 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 58, 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 68 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
