Zoekresultaten "01051"
Mechanisch, Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 76 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Mechanisch, Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Mechanisch, Aan beide zijden
| Lengte [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Hoogte [mm] | 32,5 |
1434F6, Uitlaat
| Voor OE nummer | 1434F6 |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
Rubber, Luchtfilterbehuizing, Uitlaat, Voorgevormde slang
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Luchtfilterbehuizing, Uitlaat |
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Gewicht [kg] | 0,541 |
| Aantal tanden | 118 |
| Breedte [mm] | 16,0 |
| Aantal riemen | 1 |
| Voor OE nummer | 1654516080 |
Nokkenas, Waterpomp
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden | 118 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas, Waterpomp |
| Lengte [mm] | 576 |
| Breedte 1 [mm] | 10 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Aantal rollen | 2 |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
0W-20, PSA B71 2010, Motor met natuurlijke aanzuiging, Met olieaftapschroef
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Vrijgave door fabrikant (licentie) | PSA B71 2010 |
| Geschikt voor motor | Motor met natuurlijke aanzuiging |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
0W-20, PSA B71 2010, Geladen, Met olieaftapschroef
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Vrijgave door fabrikant (licentie) | PSA B71 2010 |
| Geschikt voor motor | Geladen |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1424, Motor met natuurlijke aanzuiging, Met olieaftapschroef, met oliefilter
| Alternatieve reparatieset | V22-1424 |
| Geschikt voor motor | Motor met natuurlijke aanzuiging |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1422, Geladen, Met olieaftapschroef, met oliefilter
| Alternatieve reparatieset | V22-1422 |
| Geschikt voor motor | Geladen |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met asdichtring krukas, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1423, Motor met natuurlijke aanzuiging, Met olieaftapschroef, met oliefilter
| Alternatieve reparatieset | V22-1423 |
| Geschikt voor motor | Motor met natuurlijke aanzuiging |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1425, Geladen, Met olieaftapschroef, met oliefilter
| Alternatieve reparatieset | V22-1425 |
| Geschikt voor motor | Geladen |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1413, 5W-30, Geladen, Met olieaftapschroef
| Alternatieve reparatieset | V22-1413 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Geschikt voor motor | Geladen |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met asdichtring krukas, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1414, 5W-30, Motor met natuurlijke aanzuiging, Met olieaftapschroef
| Alternatieve reparatieset | V22-1414 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Geschikt voor motor | Motor met natuurlijke aanzuiging |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1411, 5W-30, Motor met natuurlijke aanzuiging, Met olieaftapschroef
| Alternatieve reparatieset | V22-1411 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Geschikt voor motor | Motor met natuurlijke aanzuiging |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
V22-1415, 5W-30, Geladen, Met olieaftapschroef
| Alternatieve reparatieset | V22-1415 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Geschikt voor motor | Geladen |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met oliefilter, met schroeven voor nokkenasriemschijf, Met pakkingen, Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V42-50001 |
