Zoekresultaten "01020"
| Buitendiameter [mm] | 11,1 |
| Binnendiameter [mm] | 8,10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 22,1 |
| Binnendiameter [mm] | 18,03 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4"-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 51 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9,10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, R90 Homologated, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal schroeven | 4 |
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 119,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 47,5 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 20870 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B1, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Gewicht [kg] | 0,021 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | B1 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 144 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 200 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | FS10-154 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 147 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 9,10 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M24x1,5, Sirokko Neubranden, M5 / 3 Nm
| Draaimoment [Nm] | 38 |
| Conushelling | 0 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Schroefdraadmaat | M24x1,5 |
| Voor fabrikant | Sirokko Neubranden |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 76 |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Inbouwdiepte [mm] | 47 |
1x M10x1, 2x M12x1
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte 1 [mm] | 18,8 |
| Lengte 2 [mm] | 166,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | 2x M12x1 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 18,8 |
| Lengte 2 [mm] | 159,5 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 18,5 |
| Lengte 2 [mm] | 155 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 18,5 |
| Lengte 2 [mm] | 158,5 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1, ATE
| Diameter [mm] | 25,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 18,5 |
| Lengte 2 [mm] | 166 |
| MAPP code beschikbaar |
Kunststof
| Breedte [mm] | 16 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Voor, Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Li 76
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 10, 9 |
| Positie / graad | Li 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 190 |
| Gewicht [g] | 150 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946539226 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
