Zoekresultaten "01001"
Nickel GE, M4/SAE, M12x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 0,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,4 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RA8HC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Achteras
| Diameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 36 |
Achteras rechts, Achteras links, Gasdruk, Telescoop-schokdemper
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 48 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 20108, 20104, 20099 |
Zonder toebehoren, TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 1,463 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Glasvezel, Met afgerond tandprofiel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 111 |
| Lengte [mm] | 1057 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Glasvezel, Met trapeziumvormig tandprofiel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 136 |
| Lengte [mm] | 1295 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, Met afgerond tandprofiel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, Met afgerond tandprofiel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 113 |
| Lengte [mm] | 1076 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Metaal, Glad
| Breedte [mm] | 32 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Glad |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 27 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Kunststof, Glad
| Breedte [mm] | 27 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Oppervlakte | Glad |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 29,5 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk), bruin
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 8,3 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 3,1 |
| Kleur | Bruin |
O-ring, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Vorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2 |
O-ring, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Blisterverpaking
| Vorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Breedte [mm] | 132,2 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 49,4 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, AKEBONO
| Breedte [mm] | 116 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 45,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | AKEBONO |
R90
| Breedte [mm] | 152 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Controleteken | R90 |
R90
| Breedte [mm] | 133 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Controleteken | R90 |
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE27/13X145A |
