×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "WECHLSER MIT LASCHE"
Zoek: WECHLSER MIT LASCHE×
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613151
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
75613151
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 15,20
€ 4,71
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613152
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Wisselaar
75613152
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 23,38
€ 6,55
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Relais Febi Bilstein 45400
Werkkontakt
45400
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
€ 12,03
€ 6,74
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Relais Febi Bilstein 35475
35475
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 14,08
€ 5,49
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Relais Bosch 0 332 209 207
Werkkontakt, Wisselaar
0 332 209 207
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 16,72
€ 14,05
Tijdelijk uitverkocht
Relais ABS Bosch 0 332 209 206
Werkkontakt, Wisselaar
0 332 209 206
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 7,41
€ 5,63
Tijdelijk uitverkocht
Relais ventilator Bosch 0 332 209 150
Werkkontakt, Wisselaar
0 332 209 150
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 4,74
€ 4,22
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613103
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
75613103
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 10 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 18,94
€ 7,57
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661016
661016
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 6,53
€ 6,53
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661098
661098
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73237005
73237005
| Voor OE nummer | 1164018 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroomsterkte [mA] | 20 |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 8,92
€ 8,47
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 12,50
€ 12,00
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
