×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "R5W LL"
Zoek: R5W LL×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 12821LLECOCP
Kogellamp, R5W, BA15s
12821LLECOCP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,42
€ 2,20
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10057
R5W, BA15s
LID10057
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,12
€ 0,64
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, deur licht Diederichs LID10059
R5W, BA15s
LID10059
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 3,33
€ 1,00
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-351
R5W, ECE-getest
8GA 002 071-351
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
€ 30,48
€ 10,67
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
