×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "R5W HD"
Zoek: R5W HD×
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Hella 8GA 002 071-261
R5W, ECE-getest
8GA 002 071-261
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | HEAVY DUTY EXPERT |
€ 23,38
€ 8,18
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Bosch 1 987 302 704
R5W, BA15s
1 987 302 704
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
€ 1,90
€ 1,90
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821B2
Kogellamp, R5W, BA15s
13821B2
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 2,09
€ 2,09
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, markerings-/parkeerlicht Philips 13822CP
BA15d, Kogellamp, R5W
13822CP
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
€ 1,86
€ 1,86
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, achterlicht Maxgear 78-0057SET
Kogellamp, R5W
78-0057SET
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 5,87
€ 2,29
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gloeilamp Magneti Marelli 004667100000
R5W
004667100000
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
€ 1,45
€ 1,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Philips 13821CP
Kogellamp, R5W, BA15s
13821CP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
€ 1,14
€ 1,14
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
