×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "P21/4W12VB2"
Zoek: P21/4W12VB2×
Gloeilamp, mistlamp Philips 12594CP
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
12594CP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
€ 2,65
€ 2,41
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gloeilamp, mistlamp Hella 8GD 004 772-123
ECE-getest, 21/4, P21/4W, Blisterverpaking
8GD 004 772-123
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
€ 7,16
€ 2,50
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032110
21/4, P21/4W, Blisterverpaking, BAZ15d
032110
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 2 |
€ 10,73
€ 9,66
Tijdelijk uitverkocht
Autolampen Halogeen Valeo 032205
21/4, P21/4W, BAZ15d
032205
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
€ 14,62
€ 13,15
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht Neolux® N566
21/4, P21/4W, BAZ15d
N566
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
€ 1,05
€ 1,05
Tijdelijk uitverkocht
