×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "N 4194"
16 Resultaten
×
Filter op
Zoek: N 4194×
Brandstoffilter Bosch 1 457 434 194
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
1 457 434 194
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,5 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
Vanaf
€ 19,31
Brandstoffilter Purflux CS701
M8x1,25, M16x1,5, Filter insert
CS701
| Schroefdraadmaat 2 | M8x1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Vanaf
€ 19,37
Brandstoffilter Knecht KC 38
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
KC 38
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 420 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
€ 25,62
€ 21,26
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remslang TRW PHA514
Met binnendraad, M10x1
PHA514
| Lengte [mm] | 543 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
€ 25,41
€ 16,77
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Brandstoffilter Sofima S 6120 NR
M 16 X 1,5, Filter insert
S 6120 NR
| Schroefdraadmaat 1 | M 16 X 1,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 70 |
€ 44,19
€ 15,91
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Brandstoffilter Purflux CS490
M12x1,5, M16x1,5, Filter insert
CS490
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 70 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
Vanaf
€ 19,30
Brandstoffilter Hengst Filter H159WK
Opschroeffilter, M16x1.5
H159WK
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
€ 44,89
€ 20,21
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remslang Vaico V10-4194
17/17, Vooras, M10x1, M 10x1
V10-4194
| Sleutelwijdte | 17/17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 519 |
| Binnendraad [mm] | M10x1 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 345 |
| Binnendraad 1 [mm] | M 10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M 10x1 |
| Voor PR nummer | 1LM, 1LK |
| Voor remschijfdikte [mm] | 30 |
€ 8,68
€ 14,40
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Febi Bilstein 36456
M10 x 1, Vooras rechts, Vooras links
36456
| Sleutelwijdte | 14 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 530 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 31,33
€ 26,32
Tijdelijk uitverkocht
Remslang TRW PHA513
Met binnendraad, M10x1
PHA513
| Lengte [mm] | 545 |
| Draadtype | Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
€ 28,47
€ 22,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,39
€ 38,08
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Mahle Original KC 38
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
KC 38
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,9 |
| Nettogewicht [g] | 420 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,60 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
€ 27,02
€ 15,40
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10130
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10130
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
€ 43,20
€ 21,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter AMC Filter FFF-10279
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10279
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 43,20
€ 21,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Kavo Parts FFF-10130
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10130
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
€ 43,20
€ 24,62
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Kavo Parts FFF-10279
Opschroeffilter, M16x1.5mm
FFF-10279
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Buitendraad 2 [mm] | 81 |
€ 43,20
€ 24,62
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
