×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "MSN2156"
Zoek: MSN2156×
Starter Bv Psh 200.531.102.010
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
200.531.102.010
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 497,25
€ 179,01
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter AS-PL S0397
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
S0397
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115082 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
€ 302,00
€ 111,74
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Startmotor / Starter Febi Bilstein 1000947
1000947
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,70 |
| Aantal tanden | 10 |
€ 313,41
€ 159,84
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Starter Magneti Marelli 063521150820
M12, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
063521150820
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,6 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Diameter [mm] | 66 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
€ 598,95
€ 407,29
Tijdelijk uitverkocht
Starter Meat Doria 5010332
30-50, Draairichting met de klok mee
5010332
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor OE nummer | 0001115110 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 30-50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
€ 196,55
€ 196,55
Tijdelijk uitverkocht
Starter Herth+Buss Elparts 42024030
42024030
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
€ 531,99
€ 180,87
Tijdelijk uitverkocht
Starter Bosch 0 001 115 082
M12, Draairichting met de klok mee
0 001 115 082
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 16 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 100 |
| Bevestigingshoek [graden] | 16 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Rechts |
| Lengte [mm] | 247 |
€ 535,22
€ 454,94
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 311256102
Pin "50" Plug
311256102
| Nettogewicht [kg] | 3,65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 392,40
€ 392,40
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRS02408
Pin "50" Plug
LRS02408
| Nettogewicht [kg] | 3,65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 325,49
€ 263,65
Tijdelijk uitverkocht
Starter AS-PL S0397PR
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
S0397PR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 317,17
€ 111,01
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00245
Pin "50" Plug
WST00245
| Nettogewicht [kg] | 3,65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156 |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 339,04
€ 339,04
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Hc-Cargo F 032 115 635
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
F 032 115 635
| Rondsel-startpositie [mm] | 23,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,0 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
€ 206,35
€ 134,13
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010332G
03L911024C, B+ M8, Draairichting met de klok mee, GENUINE
5010332G
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 03L911024C |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 310,36
€ 310,36
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
